Víkendová sobota v půli července patří severně od Brna již tradičně oblíbenému tanečnímu festivalu Sex on the Beach open air. Letos to bude již po osmé, co se rozezní djské stage v malebném prostředí rekreačním areálu Svitavice na břehu přehrady Křetínky u Letovic. Letos tento mejdan připadá na datum 18.7.2015.

SOTB2015_plakatNa dvou pódiích vystoupí více než 35 djs a elektronických projektů. Tradičně bude věnován prostor hudební stylům od houseu, techna přes trance až po breakbeat a drum'n'bass. Mezi hostujícími umělci na rovném pódiu najdete například projekt Cheef!Mama producenta Elektrabela a zpěvačky Mother@Work, tech houseového producenta a dje Andreho Lesu v setu se zpěvačkou Meduz nebo live act techno producenta Surveye Petticoata. Zlomená druhá stage nabídne namátkou d'n'b dje Philipa TBC, seskupení Wab Project nebo Bassassasins.

Zázemí pro tanečníky nabídne tradičně bary a občerstvení, bazén a třeba také stanové městečko nebo nově i vnitřní posezení. V případě nepříznivého počasí obě stage pojmou dohromady na 500 lidí po střechou.

Více o této akci naleznete na webových stránkách www.freefallcrew.cz/sotb nebo na stránce události na Facebooku.

Srdečně zve a těšíse naviděnou a na slyšenou pořadatelská Freefall Crew.