Do techhouse laděný groovy mix s prvky tribal a funky, obsahující tracky od Olivera Ho, Samuela L. Session, Marca Baileyho, Stanny Fransena, Bena Simse, Lena Fakiho a dalších. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat mixovaná 64 minutovka z archivu dj a producenta Paula Hubisse. Takže volume do prava a užijte si ho... DOWNLOAD: Paul Hubiss - Lart pour lart
 • Artist: Paul Hubiss
 • Title: Lart pour lart
 • Style: Techhouse, house, funky, tribal
 • Released: 16.8.2001
 • Number of tracks: 20
 • Total time: 64:21 min
 • Nfo: Dj promo mix
 • Cat No.: XBR200108
Ano, to je ten s tý dvojice Hubiss & Mischa, co nám poslali zopár výborných mix cd. Jsme rádi, že nám dorazil i sólový set Hubisse. Potvrzuje se totiž to, že jejich úspěchu nepředchází pouze rychlý mixing energetických desek, tak jak nám to předvedli na předchozích „Out of reality“ a „ Train of thought“, nýbrž i myšlení jich samotných, jako jednotlivců. Hubissovo samostatné demo je totiž naprosto jiné a neobsahuje ani jednu stejnou desku z předchozích dvou demáčů. Je klidnější, zvukově propracovanější, víc funky, víc tribal, víc groovy, víc poslechové, pro větší okruh lidí a pořád skvěle taneční. Velký dík z Hubissovy strany patří jistě výborným deskám od Olivera Ho, Samuela L. Session, Marca Baileyho, Stanny Fransena a dalším, kteří vlastně z poloviny za tímto výtvorem stojí. My si zase stojíme za tím, že o Hubissovi (i Mischovi) se bude v budoucnu ještě mluvit.

Bassline 2001

I město Hodonín má své dva výrazné diskžokeje, kteří holdují techno rytmům. Říkají si DJ Hubiss a DJ Mischa a společnými silami se starají o chod své malinkaté agentury XBeatsS. Pod její záštitou se mohou pyšnit nejednou větší párty a také pravidelným prostorem v pořadu Progresso na Rádiu Jih. Hubiss i Mischa fungují často jako DJský tandem při oblíbeném pingpongovém setu a kromě toho se každý z nich také zabývá vlastní tvorbou. Od prvního jmenovaného, dvaadvacetiletého Pavla Hubáčka, jsme obdrželi jeho hutný technoset s výraznými nabasovanými spodky. Pavel začíná vlastnoručně vyrobeným intrem a dál už je to přehlídka devatenácti kousků, které se navzájem dokáží vzájemně doplňovat a nalézt společnou řeč. Mohou za to hlavně osvědčená jména – Ben Sims, Olive HO, James Ruskin, Marco Bailey nebo Samuel L. Co se míchání týče, všechny skladby v podobě rozjeté parní lokomotivy či fabriky plné hlučných bucharů spolu drží krok, Pavel si hodně hraje s korekcemi, šavlemi i faderem a má oba gramofony pod přísnou kontrolou. Troufnu si říct, že i takové Space DJz strčil hravě do kapsy. Techno plné energie, nápadů, pár nasmyčkovaných vokálů a zajímavých aranžérských zvratů se řítí nezadržitelně vpřed a tak nezbývá, než nasadit kšiltovku, obléci maskáče a utíkat na nádraží pro lístek do Hodonína.

Tripmag 2001

 1. Paul Hubiss / Intro
 2. Max Duley / Encounter
 3. Samuel L Session / You Make Me Shiver
 4. Marco Bailey / Tribal Nights
 5. Marco Bailey / Snare Attacks
 6. Oliver Ho / Pangaea
 7. Pacou / Bimbesrepublik D
 8. Maurizio / M4
 9. Steve Bicknell / Lost Recordings
 10. Ben Sims / Centrafrique Pt.1
 11. Marco Bailey / Karma
 12. Mrs Wood / Joanna
 13. Len Faki / Cockfosters Ep
 14. Lighter Thief / Of A Kids
 15. Stanny Franssen / Extraterrestrial Grooves
 16. Samuel L Session / Needle Drama
 17. Marco Bailey / Disclosure
 18. Bryan Zentz / Zync Remixed 03
 19. Oliver Ho / Supercontinent Pt.2
 20. James Ruskin / Detatched