Po roce se opět do Uherského Brodu vrací letní příměstský festival elektronické taneční hudby Fiesta Open Air. V areálu sportovní střelnice (MAPA ZDE) budou připraveny 2 pódia se čtyřmi hudebními styly, na kterých se představí 23 interpretů nejen z České Republiky, ale i zahraničí jako je Slovensko, Polsko a Rakousko. Akce vypukne v pátek 29. 6. 2012 už v 18:00 a bude pokračovat až do ranních hodin. Nebudou chybět bary s kvalitním alkoholem, stánek s grilovanými kuřaty a připraveno bude i menší parkoviště. Jako bonus v akci první dvě hodiny pivo za 10,- Kč. K festivalu je taktéž připravena série 3 Warm up parties (Uherské Hradiště, Uherský Brod, Bratislava), které samotný festival přiblíží. Při koupi vstupenky na místě konání Warm up párty, případně její ukázání, zajišťuje vstup zdarma. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Galerii Panského domu (Uherský Brod) za zvýhodněnou cenu 200,- Kč. Dále také zasláním zdarma Českou poštou (pro objednávku: info@macebra.com).

Main Stage (house/techno)

V 18:00 zahájí program moombahton setem lokální DJ Federin. Za dvě hodiny ho vystřídá zakladatel hodonínské agentury Xbeats Paul Hubiss, který nakopne párty techno beaty. Dále se představí Martini z JZD promotion nebo uherskohradišťský ostřílený DJ Lucasch. Hned poté vystoupí první zástupce zahraničních hostů a také ženského pohlaví - DJane Orianne z polského Krakowa. Na řadu se vzápětí dostane uherskobrodský Jordy, jakožto zkušený DJ, producent, remixér a stálice české hudební housové scény, který spolehlivě rozproudí zábavu a připraví tak atmosféru pro headlinera. A kdo bude headliner? Nemůže to být nikdo jiný, než nováček pod Macebrou, a to duo DJs z Pardubic se jménem House Factory. Pánové si připravili exkluzivní progresivní dvouhodinový electro house set plný aktuálních oblíbených věcí včetně jejich vlastní produkce. Po hlavní hvězdě večera udrží nastavené tempo domácí Elacro hodinou plnou electro progresivního housu propleteného dirty dutch hity. Hned poté se za mixem objeví další půvabná DJka, a to LaCerta z Bratislavy, která nad ránem zahraje selekci svých nejoblíbenějších techno věcí. Závěr noci bude patřit dvojici Karloss & Namtrack.

Second Stage (dubstep/dnb)

Letošní ročník přináší navíc i druhou stanovou stage. První polovina programu bude věnována bublajícím a hutným basům dubstepových setů, které postupně odehrají Heavy HevWobblerFox, Cab a Bassdozer. Posledního jmenovaného vystřídá ve 23:30 headliner DJ Hypno z rakouské Vídně, který nastolí tvrdé dnb lámané beaty. V jeho hudebních stopách jej bude zodpovědně následovat se speciálním dnb setem zlínský producent a DJ Ian Kita a jeho kolegové z branže OnByMookaCzida a Panda. Facebook stránka události: https://www.facebook.com/events/363326980385710

Připravil: Macebra crew / www.macebra.com