Moravský taneční festival DJs 4 Charity znovu rozezní kemp Josef v Dubňanech, letos v termínu od 31. července do 2. srpna. Po čtyřech letech existence patří DJs 4 Charity mezi nejznámější dobročinné hudební akce v Česku a během roku hrdě pomáhá dětem i zvířatům, kde je nejvíce potřeba.

DJs-4-Charity-2015-plakat_800pxV horkém letním víkendu přesně uprostřed prázdnin tě bude bavit padesát DJs na třech pódiích, kde odehrají přes 80 hodin té nejlepší taneční hudby stylů house, techno, dnb, progressive či breakbeat. Roztančí tě jména jako Prague Music Therapy, Pavel Krejdl, Chris Sadler, Elwira, Kaisersoze, Orbith nebo K.Sandra.

Zase se můžeš těšit na techno stan, scénu pro zlomené rytmy a samozřejmě i oblíbenou bazénovou stage. Nemůže chybět ani čajovna či věhlasná charitativní vinotéka, kde se úspěšně prezentují nejlepší vinaři z širokého okolí.

Občerstvení zajistí dostatečně zásobené bary, stánky a grily, sportovní vyžití pak bazén či obrovská travnatá plocha přímo v areálu kempu. To znamená, že plavky jsou povinnost a frisbee či hakis to pravé do batůžku. V ceně vstupenky je také stanování ve stanovém městečku.

A jestli jsi DJ a máš chuť si na festivalu zahrát, zúčastni se také letos našeho DJ contestu. My všichni dáváme celé srdce do toho, aby ses na DJs 4 Charity cítil báječně a svou radost tak předal dál. Hudba přece může změnit svět!

Účinkující na festivalu DJs 4 Charity 2015:

Bear, Cruz, Czida, Chris Sadler, Daho, Drahosh, Dubler, FlyTech, Franke, Edby, Enjoy, Elwira, G&bass, Hasik, Ian Kita, Javas, Jeff b, Josh Singer, Kaisersoze, Kema, K.Sandra, Liner, Luis, Lucasch, Miss Renny, Mildee, Mirkin, No.Mad, Orbith, Pavel Krejdl, Paul Hawk, Paul Hubiss, Peter Pea, Prague music therapy, Radex aka R.A.D.E.K, Ronnie, Rough:Result, Slave Zero, Six Beat Under, Qmann, Vojte, Voodoo Piet, Wiit a další.

Nezapomeň na tuto jedinečnou událost pozvat i své přátele, například událostí na siti Facebook a společně tak podpoříme dobrou věc.

Mrkni také na fotoreport z minulého ročníku DJs 4 Charity 2014, který podpořilo bezmála 1500 návštěvníků.


Obecné informace k festivalu DJs 4 Charity 2015:

✓ Padesát účinkujících ✓ 80 hodin té nejlepší taneční hudby ✓ Hudební produkce po celý víkend ✓ Autobusová zastávka přímo u kempu Josef ✓ Možnost koupání v kempovém bazénu ✓ Stanování ve stanovém městečku pro návštěvníky zdarma ✓ Parkoviště přímo u kempu s dostatečnou kapacitou ✓ 3 zastřešená hudební pódia s velkokapacitními stany ✓ Čajovna a chillout stánek ✓ Obchod nejen se suvenýry ✓ Charitativní vinotéka s výběrem těch nejlepších domácích vín místních vinařů ✓ Vstupné 150 Kč na den, nebo 250 Kč na celý víkend ✓ Teplá jídla po celý den ✓ 5 barů ✓ Gril plný specialit ✓ Celková zastřešená plocha více než 1000 metrů čtverečních ✓ Free Wi-Fi v celém areálu kempu ✓ Světelná a laser show ✓ Videoprojekce