Patříš mezi DJs a láká tě zahrát si po boku jmen jako Pavel Krejdl, Chris Sadler, Elwira, Kaisersoze či Orbith? Pak právě pro tebe je určen DJ Contest, jehož tři vítězové získají možnost zahrát si 31. července a 1. srpna 2015 na festivalu DJs 4 Charity 2015 v kempu Josef v Dubňanech u Hodonína.

Hledáme nejlepší DJs ve třech kategoriích dle hudebního stylu na jednotlivých scénách festivalu, soutěž je tedy určena pro všechny, kdo hrají techno/tech-house, lámaný beat a house/funky.

Jak na to? Namixuj cca hodinový set v jednom z výše uvedených stylů, nahrej ho na některý z oblíbených hudebních portálů (soundcloud.com, mixcloud.com, hearthis.at apod.) a nazvi ho “TvéDJskéJméno - DJs 4 Charity 2015 (DJ Contest)”. Potom k němu přidej cover foto (viz odkaz níže). Do popisu setu přidej odkaz na událost DJs 4 Charity (viz níže) a tento set pak nasdílej na zeď události DJ contest na FB. Své dílo pak můžeš volně sdílet mezi přáteli a podělit se tak o svůj hudební vkus.

Organizátoři festivalu po uzávěrce vyberou tři nejzajímavější sety, jejichž tvůrci budou mít čest zahrát si na charitativním tanečním festivalu DJs 4 Charity 2015. Rádi bychom zdůraznili, že nehledáme “nejpopulárnějšího” DJe, takže o vítězství nebude zdaleka rozhodovat množství nasbíraných “lajků”, ale spíše kvalita mixu, atmosféra zvolených skladeb a cit pro jejich pořadí.

Pozor, uzávěrka soutěže je 1. července 2015. Těšíme se na vaše mixy a přejeme hodně štěstí! Důležité odkazy: Odkaz na událost na FB: www.facebook.com/events/364427250410283 Cover foto pro tvůj mix stáhneš zde (viz obrázek níže)   DJs-4-Charity-2015-DJ-contest